Loading
dsc_3986-min

WORDS COME ALIVE WHEN PEOPLE DO

READ. LISTEN. ADD. SAVOUR.

 

NEPAL’S THIRD INTERNATIONAL LITERARY EXTRAVAGANZA

NLF 2013 SCHEDULE

21 September 2012
11am -12.30 pm /
मुख्य मन्तव्य : डा. तीर्थबहादुर श्रेष्ठ
21 September 2012
1 pm/
21 September 2012
1: 30 pm – 3 pm/
वक्ता : सुधीर शर्मा, युवराज घिमिरे, मुमाराम खनाल

प्रस्तोता : झलक सुवेदी

वक्ता : सुविन भट्टराई, नारायण वाग्ले, शारदा शर्मा
प्रस्तोता : बसन्त बस्नेत
21 September 2012
3pm - 4 pm/
Rabi Thapa, Prajwal Parajuly,  Farah Ghuznavi
21 September 2012
4:00-5:00 pm/
Anil Shah in conversation with Prakash Iyer
21 September 2012
5:00-6:00 pm/
उपेन्द्र सुब्बा, कुमार नगरकोटी, सञ्जीव उप्रेती
प्रस्तोता : बुद्धिसागर
26 OCT 2013
11:00 am- 12:00 pm/
Kunda Dixit in conversation with Shobhaa De
26 OCT 2013
12:00-1:00 pm/

Prakash Iyer in Conversation with Anil Chitrakar

वक्ता : करुण थापा, लिखत पाण्डे, निर्मल थापा
प्रस्तोता : उज्वल आचार्य
26 OCT 2013
2:00-3:00 pm/
चैतन्य मिश्र, विमल कोइराला, सौरभ ज्योती
प्रस्तोता : युग पाठक
शर्मिन थापा, निशांक  याक्थुम्बा, शिवालिका राणा, अनुप्रित लामिछाने
प्रस्तोता : सगुना शाह
26 OCT 2013
3:00-4:00 pm/
Richa Bhattarai in conversation with Ravinder  Singh
26 OCT 2013
3:00-4:00 pm/
दुर्गा बराल, राजेश केसी., गुणराज लुइटेल
प्रस्तोता : दिलभूषण पाठक
26 OCT 2013
4:00-5:00 pm/
Abhi Subedi and Abhay K.
26 OCT 2013
4:00-5:00 pm/
वक्ता : राजन मुकारुब, सरिता तिवारी, अब्दुल लतिफ शौक
प्रस्तोता : धीरेन्द्र प्रेमर्षि
26 OCT 2013
5:00-6:00 pm/
Colin Cooper in conversation with Prajwal Parajuly
26 OCT 2013
5:00-6:00 pm/
वक्ता : रमेश खरेल, केपी ढुंगाना, सरोजराज अधिकारी
प्रस्तोता : कृष्ण अविरल
27 OCT 2013
11 am – 12pm/
वक्ता : हरिवंश आचार्य, मदनकृष्ण श्रेष्ठ
प्रस्तोता : विजय कुमार
वक्ता : सिके लाल, प्रत्युष वन्त, डम्बर चेम्जोब
प्रस्तोता : विष्णु सापकोटा
27 OCT 2013
12 am – 1pm/
Prateebha Tuladhar in conversation with Annie Zaidi
27 OCT 2013
2:00-3:00 pm/
Nisha Adhikari in conversation with Ravinder Singh
वक्ता : विक्रम सुब्बा, सरस्वती प्रतीक्षा, तुलसी दिवस
प्रस्तोता : हेमन यात्री
बसन्त थापा, भिक्टर प्रधान, बालकृष्ण बल
प्रस्तोता : कनक दीक्षित
27 OCT 2013
3:00-4:00 pm/
Ned Beauman, Farah Ghuznavi Prajwal Parajuly
Moderator : Sanjeev Uprety
27 OCT 2013
4:00-5:00 pm /
Sophia Tamot in conversation with  Shobhaa De
27 OCT 2013
4:00-5:00 pm /
अब्दुल लतिफ शौक, अब्दुल वहिद
प्रस्तोता : हस्त गुरुब
11 am – 12 pm/ 28 OCT 2013

सेलिबे्रटिब राजेश हमाल

राजेश हमाल
प्रस्तोता : अनुप बराल
12:00-1:00 pm/ 28 OCT 2013

Reporting the Unknown Turf

Kashish Das Shrestha in conversation with Annie Zaidi
12:00-1:00 pm/ 28 OCT 2013

आख्यान र गैरआख्यान

वक्ता : अमर न्यौपाने, मोहन मैनाली, नयनराज पाण्डे
प्रस्तोता : आनन्द राई ज्ञस्ण्ण्
2:00-3:00 pm / 28 OCT 2013

Growing up with Granta

Rabi Thapa in conversation with Ned  Beauman
3:00-4:00 pm / 28 OCT 2013

नेपाली भाषा कसको ?

बसन्त थापा
3:00-4:00 pm / 28 OCT 2013

पुस्तान्तर

शैलेन्द्र साकार, डा. वेञ्जु शर्मा, बुद्धिसागर, आन्विका गिरी, श्यामल, प्रविण अधिकारी
प्रस्तोता : किशोर नेपाल, बसन्त बस्नेत
4:00 - 5:00 pm / 28 OCT 2013

प्रिन्ट पत्रकारिताको भविष्य

वक्ता : अखिलेश उपाध्याय, अमित ढकाल, राजेन्द्र दाहाल
प्रस्तोता : रजनीश भण्डारी
4:00 - 5:00 pm / 28 OCT 2013

पिुस्तक विमोचन : गायब सभामुख, लेखक बासुदेव अधिकारी

कविता वाचन, प्रस्तोता : भुपेन्द्र खड्का कविहरूः विक्रम सुब्बा, मणि लोहनी, शकुन्तला जोशी, सरस्वती प्रतिक्षा, विमला तुम्खेवा, सरिता तिवारी, रावत, हेमन यात्री, रमेश क्षितिज, श्रवण मुकारुब, स्वप्निल स्मृति, उपेन्द्र सुब्बा, चन्दबीर तुम्वापो, मोमिला, चन्द्र घिमिरे, निभा शाह